"Laimas" šokolādes muzeja darba laiks augustā

Plāno savu apmeklējumu laicīgi! 

Informējam, ka augustā muzeja darba laiks būs no plkst.10:00 līdz 18:00, izņemot pirmdienas, kad muzejs būs slēgts.

Ceturtdien, 3.augustā muzejs būs atvērts laikā no plkst.10:00 līdz 13:30.

Tiekamies šokolādes pasaulē!"Laimas" šokolādes muzejs atdzīvojas!

Par godu Starptautiskajai Šokolādes dienai 11.jūlijā "Laimas" šokolādes muzejs piedāvā īpašu programmu.

Laikā no pulksten 13:00 līdz pat 22:00 muzeja viesus sagaidīs tēli no dažādiem laikmetiem: Acteku indiāņi, Villijs Vonka, Kakao pupiņa un daudzi citi, kas priecēs ikvienu ar aizraujošu stāstījumu par Laimas un šokolādes vēsturi, un vedīs līdzi neaizmirstamā šokolādes piedzīvojumā. Muzeja viesi tiks cienāti ar tradīcijām bagāto šokolādes dzērienu un konfektēm, apskatīt vēsturisko Laimas konfešu iesaiņojumu izstādi un īpašu baleta tērpu kolekciju, kas darināta pēc Laimas konfekšu motīviem. 

Otrdien, 11.jūlijā, ieeja "Laimas" šokolādes muzejā BEZ MAKSAS!


Aicinām pievienoties mūsu komandai!

Aicinām pievienoties "Laimas" šokolādes muzeja komandai viesu apkalpošanas speciālistu - gidu. 

Ja esi gatavs:

 - pārsteigt un iedvesmot muzeja viesus ar savu stāstījumu

 - komunicēt ar dažādiem viesiem latviešu, krievu un angļu valodās

 - atklāt šokolādes noslēpumu gan lieliem, gan maziem

 - strādāt gan darba dienās, gan brīvdienās (min. 2 dienas nedēļā)

tad piesakies!


Piedāvājam saldu un aizraujošu ikdienu (pusslodzes darbu) saldākajā muzejā Rīgā - Miera ielā 22.

Sūti savu motivācijas vēstuli un CV uz konkurss@orkla.lv līdz 24.03.2017.


“Laimas” šokolādes muzejs dāvina saldāko ballīti!

Aicinām ikvienu piedalīties fotokonkursā, uz e-pastu muzejs@laima.lv iesūtot 1-3 fotogrāfijas, kuras parāda, ka tieši jūs esat saldākā Latvijas ģimenīte: vai tie būtu saldākie smaidi, saldākais miegs, saldākā nodarbe vai saldākais kopīgi gatavotais gardums...

Konkursa noteikumi

1.  Piesakoties konkursam dalībnieks apliecina, ka piekrīt konkursa noteikumiem.

2.  Konkursa norises laiks: no 01.02.2017. līdz 15.02.2017. (ieskaitot).

3.  Pieteikšanās konkursam: sūtot fotogrāfijas uz e-pastu muzejs@laima.lv, e-pasta tekstā norādot arī vārdu, uzvārdu un kontakttālruni. Kontaktinformācija nepieciešama tikai, lai sazinātos par balvas saņemšanu uzvaras gadījumā, un netiks nodota trešajām personām.

4.  Dalība konkursā ir bez maksas.

5.  Konkursa galvenā balva: saldākā ballīte 10-15 viesiem (ne mazāk kā puse no tiem - bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem) “Laimas” šokolādes muzejā.

5.1.Ballītes programmā: ekskursija “Laimas” šokolādes muzejā ar gidu, karstais šokolādes dzēriens, jautri foto un video, konfekšu gatavošana radošajā šokolādes darbnīcā, kūkas dekorēšana, burvju mākslinieka priekšnesums (pasākuma ilgums ~3h).

5.2.Dalībnieki ballītes laikā tiks filmēti un fotografēti.

5.3.Dalībnieki piekrīt, ka uzņemtie foto un video materiāli var tikt izmantoti “Laimas” šokolādes muzeja publicitātei.

5.4.“Laimas” šokolādes muzejs patur tiesības atteikt balvas saņemšanu, ja ieradušies mazāk viesu nekā norādīts. 


Valentīndiena "Laimas" šokolādes muzejā

Svini Mīlestības svētkus Rīgas saldākajā muzejā!

Īpašais svētku piedāvājums*:

ekskursija, saldā sirsniņkonfekšu darbnīca, degustācija un saldi pārsteigumi.

*ISIC/ITIC karšu īpašniekiem 15% atlaide.


Esam sagaidījuši 100 tūkstošo apmeklētāju!

Vakardien, 22. decembrī, par “Laimas” šokolādes muzeja 100 tūkstošo apmeklētāju kopš muzeja dibināšanas kļuva Luīze, kas kopā ar mazo māsu Karlīnu un tēta māsu Ilzi viesojās muzejā, lai iepazītos ar šokolādes un zīmola “Laima” vēsturi.  Laimīgā muzeja apmeklētāja tika sveikta ar “Laima” saldumu izlases dāvanu grozu, ziediem un apliecinājuma rakstu. 

“Šis ir īsts svētku un brīnumu laiks! Pavisam nesen, 18. decembrī esam atzīmējuši mūsu trīs gadu jubileju un tagad, gada nogalē sveicam arī mūsu 100 tūkstošo apmeklētāju. Mums ir patiess prieks, ka “Laimas” šokolādes stāsts un šokolādes radīšanas pieredze trīs gadu laikā ir kļuvusi iecienīta un populāra gan lieliem, gan maziem šokolādes mīļiem. Paldies muzeja viesiem, ka mūs iedvesmo izstrādāt arvien jaunas programmas un piedāvājumus. Lai nākamais gads nes daudz saldu un īpašu brīžu ikvienam,”novēl “Laimas” šokolādes muzeja vadītāja Liena Skadiņa. 

“Laimas” šokolādes muzejs sagaida, cienā un iedvesmo, tas ļauj darboties un iepazīt “Laimas” stāstu un šokolādes ražošanas tradīcijas ar visām maņām – ieraugot, izgaršojot, sadzirdot un sajūtot. Muzejs ir iecienīts apskates objekts gan Latvijas, gan ārvalstu viesu vidū. Tā platība ir 520 kvadrātmetru, ekspozīcijas iekārtošanā ir izmantoti 100 kilogramu īsto kakao pupiņu, savukārt tā vecākajam eksponātam ir vairāk nekā 120 gadu. Šokolādes muzejā regulāri tiek rīkoti īpaši pasākumi ar unikālām svētku programmām. 20. un 21. decembrī muzejā saldummīļi pulcējās uz aizraujošajiem “Šokolādes Ziemassvētkiem” kopā ar burvju mākslinieku Dmitriju Bubinu un Ziemassvētku vecīti ar jautrām rotaļām un dāvanām. 


“Laimas” šokolādes muzejs atzīmē 3 gadu jubileju

 “Laimas” šokolādes muzejs 2016.gada 18.decembrī atzīmēs trīs gadu jubileju. Kopš muzeja dibināšanas 2013. gadā to ir apmeklējuši  99 013 viesi gan no Latvijas, gan no vairāk nekā 50 citām pasaules valstīm.

“Šo trīs gadu laikā “Laimas” šokolādes muzejs ir uzņēmis gandrīz 100 000 viesu. Esam ārkārtīgi priecīgi, ka muzeju izvēlas kā īpašo svētku svinību vietu – šeit risinājusies 551 neaizmirstama dzimšanas diena, 63 kāzu svinības un vairāk nekā 30% viesu ir apmeklējuši radošo šokolādes darbnīcu, kļūstot par īsteniem šokolādes meistariem.  Uzzināt šokolādes leģendas “Laimas” stāstu zinošu un profesionālu gidu pavadībā ir aizraujoši gan lieliem, gan maziem šokolādes mīļiem. Muzeja darbinieki ir lielākā vērtība,” uzsver “Laimas” šokolādes muzeja vadītāja Liena Skadiņa. 

Par godu trīs gadu svinībām svētdien, 18.decembrī muzeja apmeklētājiem būs iespēja iepazīt “Laimas” šokolādes un tās vēstures stāstu, produktu ražošanas tradīcijas īpašās svētku noskaņās. Ikviens viesis baudīs īpašo, enerģiju raisošo šokolādes dzērienu. Visu dzimšanas dienas svētku nedēļu “Laimas” šokolādes muzeja Facebook lapā https://www.facebook.com/LaimaSokoladesMuzejs/ ir iespēja iepazīt muzeja lielāko vērtību un bagātību – tā darbiniekus.

Nākamnedēļ 20. un 21.decembrī ikvienam saldummīlim ir īpaša iespēja doties aizraujošajā un brīnumiem piepildītajā piedzīvojumā, apmeklējot “Šokolādes Ziemassvētkus”. ”Šokolādes Ziemassvētkos” viesus sagaidīs bērnu iemīļots tēls, burvju mākslinieks Dmitrijs Bubins, Ziemassvētku vecītis ar jautrām rotaļām un dāvanām. Papildus tam “Šokolādes Ziemassvētku” viesiem būs iespēja piedalīties radošā darbnīcā un apgūt piparkūku dekorēšanas prasmes. Par šī svētku piedzīvojuma biļešu pieejamību interesēties muzeja administrācijā, zvanot pa tālruni 6615 4777.

“Laimas” šokolādes muzejs, kopš tā atklāšanas 2013. gadā, piedāvā apmeklētājiem izzināt šokolādes ražošanas tradīcijas, pieredzi un iespēju izbaudīt apmeklējumu ar visām maņām – redzot, garšojot, sadzirdot un sajūtot. Muzejs ir iecienīts apskates objekts gan Latvijas, gan ārvalstu viesu vidū. Tā platība ir 520 kvadrātmetru, ekspozīcijas iekārtošanā ir izmantoti 100 kilogramu īsto kakao pupiņu, savukārt tā vecākajam eksponātam ir vairāk nekā 120 gadu. 

"Laimas" šokolādes muzejs 21.maijā

Dārgie viesi, informējam,ka "Laimas" šokolādes muzejs "Muzeju nakts" programmā šogad nepiedalās! Iespēja apmeklēt muzeju šajā dienā būs tikai īpašo kuponu īpašniekiem, kuri piedalījās akcijā, iepērkoties Saldumu tirdzniecības veikalos. Kuponu skaits bija ierobežots, un tie šobrīd ir beigušies. Paldies par lielo atsaucību, un atvainojiet par sagādātajām neērtībām. 

 Patiesā cieņā, Jūsu "Laimas" šokolādes muzejs.

Ģimeņu nedēļa "Laimas" šokolādes muzejā

Tēt, tēti paskaties māmiņai vaigi zied!

Tēti, tēti paskaties māmiņai acis zied!
Tēti, tēti paskaties mamiņai rokas zied!
Tēti, tēti ļoti gribu, lai māmiņa vienmēr zied!

Mīļās māmiņas, ziediet!

Pārsteidz mammu un kopā ar ģimeni apmeklē “Laimas” šokolādes muzeju.

8. maijā arī mēs būsim sagatavojuši mazu saldu pārsteigumu un ziedošu pavasari ikvienai māmiņai, kas ieradīsies, lai baudītu šokolādes maģiju.

Līdz ar Māmiņu dienu aizsāksim arī ģimeņu nedēļu, kas ar īpaši sagatavotām aktivitātēm noslēgsies 15. maijā.

Ja vēlies Ģimeņu dienu pavadīt jautrā kompānijā un uzzināt interesantus faktus par šokolādes ražošanu, nogaršot rūgto un karsto šokolādi, kā arī kļūt par šokolādes meistaru, tad izmanto iespēju un piesakies ģimeņu grupām.

Zvani +371 66154777 un piesaki apmeklējumu.

Pieejamie laiki 10:00; 14:30; 17:00

Programmas ilgums 2h.

Vēlamies arī atgādināt, ka muzeju apmeklēt kopā ar ģimeni ir ne tikai jautrāk, bet arī izdevīgāk!


Izzini šokolādes un kafijas pasauli vienā dienā!

Miera iela apvieno senas tradīcijas un mūsdienīgu dzīvesveidu, vienuviet pulcējot jaunās ģimenes, hipsterīgus brīvdomātājus un ofisu dvēseles. Likumsakarīgi Miera ielā satiekas arī senām tradīcijām bagātā šokolādes rūpnīca un laikmetīga kafijas grauzdētava. Atrodoties ielas šķērsošanas attālumā viens no otra, “Laimas” šokolādes muzejs un grauzdētava “Rocket Bean” kļuvuši par labiem draugiem, tādēļ arī jums vēlamies piedāvāt īpašu pieredzi – vienā dienā iepazīt gan šokolādes, gan kafijas pasaules.

Kafija un šokolāde ir izcila kombinācija, taču vai Tu zini, kā izskatās kafijas pupiņa, un cik liela ir kakao pupiņa? No kurienes tās nākušas? Kā top šokolāde un kāds ir ceļš no kafijas pupiņas līdz espresso?

To visu varēsi izzināt, izgaršot un izsmaržot apvienotajās “Laimas” šokolādes muzeja un grauzdētavas “Rocket Bean” ekskursijās.

Piesaki muzeja ekskursiju un radošo šokolādes darbnīcu darba dienās uz plkst. 14:30 vai arī tikai ekskursiju uz 16:00 un 18:00, un dodies izbaudīt un atklāt grauzdētavas garšu maģiju.

Piesakies ekskursijām, zvanot +371 66154777 vai rakstot muzejs@laima.lv.


“Laimas” šokolādes muzeja piedāvājums, ko varam kombinēt ar grauzdētavas “Rocket Bean” ekskursijām:

Muzeja apmeklējums + šokolādes darbnīca ( 2h)

Ieskats daudzu gadu krātajā un glabātajā “Laimas” vēsturē. Ekskursija noris gida vadībā. Interaktīvo ekspozīciju iepazīšana, šokolādes tāfelītes “Es mīlu...” izveidošana. Šokolādes konfekšu izgatavošana meistara pavadībā. Kārbiņas tiek izgatavotas un paredzētas līdzņemšanai.

Cena: pieaugušajiem – 16 EUR, bērniem – 14 EUR

Muzeja apmeklējums (1h)

Ieskats daudzu gadu krātajā un glabātajā “Laimas” vēsturē. Ekskursija noris gida vadībā. Interaktīvo ekspozīciju iepazīšana, šokolādes tāfelītes “Es mīlu...” izveidošana.

Cena: pieaugušajiem – 7 EUR, bērniem – 5 EUR

  • Cilvēku skaits grupā: 10- 25 cilv.
  • Ekskursiju laiki: darba dienās 14:30 – 17.30. Taču pēc pieprasījuma, iepriekš vienojoties, varam organizēt ekskursijas arī citos laikos.
  • Norēķināšanās uz vietas “Laimas” šokolādes muzejā.


Grauzdētavas “Rocket Bean” piedāvājums, ko varam kombinēt ar “Laimas” šokolādes muzeja ekskursijām.

Kafijas ekskursija + Degustācija jeb Cupping (2h)

Ieskats kafijas pasaulē, kura laikā stāstīsim par kafijas ogas ceļu no plantācijas līdz krūzītei un kafijas degustācija jeb cupping - dažādu kafijas veidu salīdzināšana un to atšķirību skaidrošana brīvā, izklaidējošā, interaktīvā veidā.

Cena: līdz 10 cilv. grupai - 50 EUR, virs 10 cilv. grupai - 100 EUR.

Kafijas ekskursija + Kafijas spēle (2h)

Ieskats kafijas pasaulē, kura laikā stāstīsim par kafijas ogas ceļu no plantācijas līdz krūzītei un interaktīva spēle, kuras laikā ekskursijas dalībnieki padziļināti iepazīs kafijas daudzveidību, garšas un aromātu, kā arī apgūs laikmetīgu kafijas pagatavošanas metodi.

Cena: līdz 10 cilv. grupai - 50 EUR, virs 10 cilv. grupai - 100 EUR.

  • Cilvēku skaits grupā: 9 - 35 cilv.
  • Ekskursiju laiki: darba dienās 16.00 – 18.00. Taču pēc pieprasījuma, iepriekš vienojoties, varam organizēt ekskursijas arī citos laikos.
  • Norēķināšanās uz vietas grauzdētavā “Rocket Bean”.


Saldā puķe

Dodies apskatīt izstādi “Saldā Puķe”, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā laika posmā no 26. marta - 18. maijam, un papildus iegūsti lielisku iespēju apmeklēt “Laimas” šokolādes muzeju ar 10% atlaidi. Pēc izstādes “Saldā Puķe” apmeklējuma saglabā LU Botāniskā dārza ieejas karti, jo tā būs, kā atslēga atlaidei Saldumu pasaulē Miera ielā 22.

Klasēm, kuras apmeklēs izstādi “Saldā Puķe”, ir lieliska iespēja papildus piedalīties arī konkursā. Konkursa galvenā balva – Muzeja un šokolādes darbnīcas apmeklējums visai klasei.

Konkursa noteikumi ir pavisam vienkārši:

1. LU Botāniskajā dārzā atrodiet “Laimas’ šokolādes muzeja baneri un nofotografējiet klases kopbildi;

2. Bildei pievienojiet aprakstu. No kuras skolas un klases jūs esat un papildiniet teikumu: “Mēs vēlamies doties uz “Laimas” šokolādes muzeju, jo... “

3. Publicējiet bildi sociālo tīklu vietnē Facebook, ierakstam pievienojot tēmturi #LaimasŠokolādesMuzejs

Konkursa uzvarētājus mēs paziņosim 19.maijā „Laimas” Šokolādes muzeja Facebook profilā, kā arī www.laimasokoladesmuzejs.lv un www.botanika.lu.lv

Seko līdzi un uzzini interesantākos jaunumus!


Sievietes skaistākā rota - smaids

“Laimas” šokolādes muzejs svētku gaidās vēlas paspilgtināt ikvienas sievietes emocijas un dāvāt prieka pilnus, sievišķīgus mirkļus. Daiļā dzimuma pārstāvēm, kas muzeju apmeklēs no 1.marta, līdz 8. martam būs iespēja piedalīties svētku izlozē. 8.marta rītā izlozēsim vienu no klientēm, kura iegūs vienreizēju iespēju doties uz Bellevue Park Hotel Rīga salonu Sanum Spa un izbaudīt neaizmirstamu šokolādes masāžu. Papildus īpašo svētku sajūtu radīšanai dāvāsim arī gardo torti Cielaviņa, jo dienas bez Cielaviņas ir tikai un vienīgi parastas dienas.

Sieviešu diena ir mirklis, kad vari apsveikt ikvienu sev mīļu sievieti - sievu, mammu, draudzeni, māsu vai kolēģi. Visas sievietes vieno viens – neviltots prieks par uzmanības apliecinājumu.

Radīsim saldas un atmiņā paliekošas svētku sajūtas kopā!


Aicinām uzstādīt Latvijas rekordu

“Laima" gaidot savu vārda dienu, aicina dažāda vecuma Laimas pieteikties īpašam rekordam – visvairāk Laimu vienuviet. Par godu šiem svētkiem, rekordu plānots uzstādīt īpašā pasākumā “Laimas” šokolādes muzejā, 11. februārī, plkst. 17:30. Tur daiļā vārda īpašniecēm būs sarūpēta īpaša pasākuma programma. Pasākums gaviļniecēm ir bezmaksas, iepriekš piesakoties rekorda uzstādīšanai.

Kopumā Latvijā ir reģistrētas 2356 Laimas. Saskaņā ar vārda raksturojumu, viņām piemīt smalka gaume un stils. Daiļā dzimuma pārstāves ar šādu vārdu ir veiksminieces, kuras dzīves laikā var pacelties līdz pirmās lēdijas statusam. Laimas ir jautras un savās izpausmēs nemēdz atkārtoties. 

Lai pieteiktos 11. februāra vārda dienas svinībām "Laimas" šokolādes muzejā (Miera iela 22) ikviena Laima ir aicināta sūtīt īsziņu ar tekstu "ES BŪŠU". Pasākuma sākums plkst. 17:30, ierašanās no 17:00.


Selgas vārda dienas svinības

Jau piektdien - 5. februārī "Laimas" šokolādes muzejā atzīmēsim populārākā cepuma "Selga" vārda dienu. Ja Tavs vārds vai uzvārds ir „Selga”, tad šajā dienā nāc ciemos un saņem 50 % atlaidi apmeklējumam.
Svini svētkus kopā ar mums!

Šokolādes Ziemassvētki!

Mēs, ”Laimas “šokolādes muzejs, vēlamies dalīties ar brīnumiem un noslēpumiem, un ikkatram novēlēt “Priecīgus Ziemassvētkus”!

Arī šogad “Laimas” šokolādes muzejā viesosies Ziemassvētku vecītis, un kopā ar viņu svētku sajūtas radīs un palīdzēs uzburt arī lielais Brīnumu Meistars!

Sajūtiet Ziemassvētku un šokolādes smaržu

2015.gada 19. decembrī plkst. 11:00 vai 15:00 ( Brīnumi latviešu valodā)

2015.gada 20. decembrī plkst. 11:00 vai 15:00 ( Brīnumi krievu valodā)

Ziemassvētku vecīša pieredze ir neizmērāma, un viņš iesaka šo pasākumu apmeklēt bērniem no 3 gadu vecuma. Kopējais pasākuma ilgums 2,5h.

 Pasākumā paredzēts:

Iepazīties ar saldāko Rīgas muzeju

Pagaršot šokolādi no šokolādes strūklakas

Izgatavot savu mazo tāfelīti ar uzrakstu “Es mīlu...”

Iemūžināt prieka pilnos mirkļus

Baudīt neaizmirstamu burvju mākslinieka uzstāšanos – noticēt brīnumiem

Satikt un apsēsties klēpī Ziemassvētku vecītim

Dzejolīšu skaitīšana un paciņu saņemšana

Rūķu darbnīca ( griežam, zīmējam, līmējam)

Tikšanās vieta nemainās -“Laimas” šokolādes muzejs, Miera iela 22, Rīga. 

Aicinām Jūs iegādāties pasākuma biļetes www.ekase.lv

Nenokavējiet, jo vietu skaits ir ierobežots.

Apskatīties plakātu šeit: 


Avīzes "Saldās Ziņas" pirmais izdevums!

Vismaz simts gadus tāla pagātne un vīrs kas aizrautīgi griež rokturi, tādā veidā radot neaizmirstamus skaņu salikumus.
Mazs avīžu puika, kas rīta agrumā atmodina Rīgu un dalot avīzes, ļauj atgriezties vēsturē un noķert bērnības atmiņas!
"Saldās ziņas" jau no nākošās nedēļas būs pieejamas visos "Laimas" saldumu veikalos un protams "Laimas" šokolādes muzejā!

Saldākā pieturvieta - "Laimas" šokolādes muzejs.

Runā, ka pilnīgai laimei cilvēkam ir nepieciešamas tikai dažas lietas: kāds, kuru mīlēt, darbs, ko darīt, un kaut kas, uz ko cerēt. Toms Bodets

Oktobra sākumā "Laimas" šokolādes muzejs piedalījās kāzu pakalpojumu izstādē „MĪLESTĪBA”, kura norisinājās Dizaina fabrikā.

Izstādē cilvēki varēja uzzināt noderīgus padomus savas īpašās dienas plānošanā, kā arī smelties idejas un iedvesmoties... 

"Laimas" šokolādes muzeja stendā varēja iepazīties ar saldāko kāzu dienas pieturvietu un uzzināt citus piedāvājumus neaizmirstamām Mīlestības svinībām.

Uzdāvini "Šokolādes skolas" piedzīvojumu!

Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka arī šogad, „Laimas” šokolādes muzejs uzņems „Šokolādes skolas” audzēkņus.

Vadoties pēc pagājušā gada pozitīvajām atsauksmēm un bērnu neviltoto sajūsmu un prieku, „Šokolādes skolas” programmu esam padarījuši vēl interesantāku un garšīgāku.

Gaidīsim jaunus šokolādes mīļus, kā arī pagājušā gada absolventus.

Bildē Jūs atradīsiet skolas programmu un sīkāku informāciju.

Pieteikšanās līdz 23.oktobrim, sūtot e-pastu uz muzejs@laima.lv vai zvanot 66154777.

Skolas maksa: 35 eiro.

Ar plašāku aprakstu varat iepazīties šeit:


Tu esi labākais Tētis!

Tēvu dienas svinības uzņem apgriezienus, tieši tāpēc "Laimas" šokolādes muzejs ir sagatavojis ko spēcīgu, asu un varētu pat teikt leģendām apvītu...

Apmeklējot muzeju 13.septembrī, tev būs lieliska iespēja uzzināt ne tikai par seno acteku šokolādes ceremoniju, bet arī lieliska iespēja sagatavot savam mīļajam Tētim īpašu dāvaniņu!

Ar plašāku programmas izklāstu varat iepazīties afišā.

Ieeja maksas.

Sveicam 1.septembrī!

Klāt septembris un skola ver durvis jaunajam mācību gadam un jauniem piedzīvojumiem!

Lai jaunām zināšanām un panākumiem bagāts un veiksmīgs visiem šis gads!

Gaidīsm Jūs "Laimas" šokolādes muzejā!


Baltās naktis "Laimas" šokolādes muzejā

"Baltās nakts" programmas ietvaros 05.09.2015 muzejs būs atvērts līdz plkst. 24:00.

Pirmo reizi pie mums "Laimas" šokolādes muzejā vadīsim vēlās vakara ekskursijas un darbnīcas sveču gaismā! 

Gaidīsim ikvienu saldumīli ciemos!

Ieeja maksas.

Rīgas svētki 2015

Rīga dimd, Rīga dimd!
Kas to Rīgu dimdināj?

Arī mēs, "Laimas" šokolādes muzeja meitenes, piedalījāmies Rīgas svētkos.

Devāmies braucienā pa Rīgas ielām ar skaistajiem Ērenpreisa riteņiem.

Bērni tika pie "Laimas" šokolādes muzeja baloniem, kā arī pie garda kāruma - konfektēm "Rīga", kuras dalījām pilsētas viesiem. 

Muzeja pozitīvi saldā ziņu avīze!

Esam priecīgi paziņot, ka ir iznākusi ilgi gaidītā  "Laimas" šokolādes muzeja iekšējā ziņu avīze. 

Tajā ikviens lasītājs atradīs sev interesējošo rakstu, ko izlasīt par šokolādes iedarbību uz veselību un iepazīt mūsu ikdienu šokolādes pasaulē. Būs iespēja gan izkrāsot kakao pupiņas, gan īstenot un mājas apstākļos pagatavot visgardāko šokolādes kūku, kuras recepti atradīsiet šajā avīzītē. 

Dažādi raksti un bildes iedvesmos Jūs!


Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki!

Enerģija nepieciešama visiem Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem...arī mūsu valsts prezidentam Raimondam Vējonim ar kundzi.
“Laimas” šokolādes muzejs iepriecināja simtiem svētku gājiena dalībniekus ar gardajām Laimas konfektēm. Mums prieks par radīto sajūsmu dalībnieku sejās.
Savukārt īpašu atzinību no prezidenta kunga izpelnījās Laimas 145 gadu jubilejas konfektes.

Šokolādes diena!

Šokolādes diena ir pierādījums tam, ka nekas nav neiespējams...

"Laimas" šokolādes muzejs iepriecināja gan muzeja apmeklētājus, gan rīdziniekus un viesus pilsētas centrā, kur tika uzburta kakao pupas dzimtenes sajūta un dota iespēja baudīt džungļu oāzi.

Paldies visiem, kuri bija kopā ar mums un svinēja Visspasaules šokolādes dienu!


Lielākais apmeklētāju skaits šajā gadā!

Vasara ir sākusies ar lielu rosību!

Maijā pie mums viesojās vairāk nekā 3000 apmeklētāju. Tika svinētas dzimšanas dienas, bērnu ballītes un dažādas aktivitātes jaunajiem pāriem.

Gaidīsim ciemos ikvienu saldummīli arī vasarā.


Jauni un vasarīgi suvenīri!

Speciāli vasaras sezonai esam sagatavojuši jaukus suvenīrus. 

Gaidīsim ciemos!


Vasara sākas te - Miera ielā!

23. maijā iela dzirkstīs, atdzīvosies un pasniegs roku katram garāmgājējam un ielas viesim, aicinot izbaudīt un ļauties brīvdienu sajūtām.

No 12:00 - 18:00 pie "Laimas" šokolādes muzeja ieejas, laipni visus sagaidīs, saldākās Miera ielas Vasarasvētku aktivitātes, kas būs paredzētas kā lieliem tā maziem.

14:00 Notiks svinīga "Laimas" sienas atklāšana, kas būs kā lielisks iesākums "Laimas" jubilejas atzīmēšanai. Vasara ir pārmaiņu laiks un tieši tāpēc mēs vēlamies jūs visus pārsteigt ar krāsām, sajūtām un Mīlestību.

Arī mēs gaidīsim Jūs iegriežamies Miera ielas saldākajā mājā, kas glabā vēstures liecības, atmiņu stāstus un bezgala gardu šokolādi.


16.maijs - Muzeju diena

Vēlamies informēt, ka "Laimas" šokolādes muzejs šogad Muzeju naktī nepiedalīsies.

Bet kā katru dienu būsim atvērti no plkst. 10:00 - 19:00.

Ieeja maksas. 

Domājot par katru apmeklētāju, piedāvājam šajā dienā katram muzeja apmeklētājam iespēju kļūt par šokolādes meistaru un pagatavot savu īpašo šokolādes konfektīti radošajā darbnīcā!


Labākā dāvana svētkos - brīvdiena!

Straujiem soļiem tuvojas Mātes diena, jeb ģimenes dzimšanas diena. 

Lai ikviena sieviete, kurai ir lemts piedzīvot skaisto mātes lomu, šajā dienā saņemtu patiesu sirds siltumu un cieņas apliecinājumus, aicinām apmeklēt "Laimas" šokolādes muzeju!

Svētdienā piedāvāsim īpašu un mājīgu auru, kur ikviens apmeklētājs sajutīs to īpašo gādības, rūpju un siltuma sajūtu, ko spēj dāvāt tikai un vienīgi mātes maigās rokas...

10.maijs – Mātes diena

·  Video sveicienu filmēšana

·  Šokolādes tāfelīšu „Es mīlu tevi, mammu!” izgatavošana

·  Īpaša vieta saldākās ģimenes kopbildes uzņemšanai

·  Mammas cepto pankūku degustēšana

·  Izklaides ar Kakao Pupu, kas parūpēsies par mazo apmeklētāju jautrību

Dārgākais ko varam dāvāt viens otram ir tieši laiks! Nesteidzīgs laiks kopā ar mīļoto mammu, vecmāmiņu, vecvecmāmiņu vai krustmāti - mīlestība, sirds siltums, uzmanība un lietas kas vieno!


"Laimas" šokolādes muzeja apmeklētāju viedoklis

"Laimas" šokolādes muzejs ar katru dienu aug un pilnveidojās, lai sagaidītu ikkatru saldummīli ciemos!

Tuvākajā nākotnē vēlamies attīstīt savu piedāvājumu un radīt to apmeklētājiem vēl saistošāku, tāpēc ļoti novērtēsim Jūsu viedokli.

Paldies, ka esat!


Lieldienu pasākumi muzejā!

4. un 5. aprīlī "Laimas" šokolādes muzejs STRĀDĀS, lai ar LIELU daudzumu garšīgas šokolādes, LIELIEM un aizraujošiem stāstiem baudītu lieliskas LIELDIENAS!

LIELO LIELDIENU notikumu vari rezervēt zvanot muzeja zaķim pa tālruni 66 154 777


Jaunums - Šokolādes rotas!

Tik skaistas, ka gribās apēst.

"Laimas" šokolādes muzeja suvenīru plauktā glīti iekārtojušās Latvijas Dizaina šokolādes rotas.

Rotaļīgie aksesuāri no ILART kolekcijas "Šokolāde" iepriecinās gan saldummīļus, gan īpaša dizaina cienītājus.

Auskari, kuloniņi, rokassprādzes, piespraudes, aproču pogas šokolādes konfekšu un šokolādes gabaliņu formā.

Katra rota ir 100% roku darbs vienā eksemplārā.

Rotu materiāls - polimērmāls

Rotu māksliniece - Ingūna Linde

Apskati gardo rotu kolekciju  "Laimas" šokolādes muzejā un izvēlies savējo!

Skolēnu pavasara brīvlaiks!

Heijā, pavasara brīvlaiks tūlīt ir klāt!

Pēc smaga darba vienmēr seko pelnīta atpūta.
Tāpēc aicinām skolēnus apmeklēt "Laimas" šokolādes muzeju.

Apmeklējuma laikā varēsiet iejusties profesionāla degustatora lomā, nobaudot JAUNUMUS!

Kā arī lieliska iespēja kopā ar draugiem izmēģināt mūsu jauno ekspozīciju - mobilo foto stendu, ar kura palīdzību varēsiet iejusties dažādu tēlu lomās!

Gaidīsim ikvienu!


Starptautiskā Sieviešu dienā 8.martā!

Starptautiskajā Sieviešu dienā 8.martā aicinām piedalīties īpašā pasākumā!

Jau vairāk kā 100 gadus 8.martā tiek atzīmēta Starptautiskā Sieviešu diena. Tā ir diena, kad ikviens no visas sirds par pateikties savai mammai, māsai, sievai, draudzenei par to, ka viņa ir tieši tāda, kāda ir.

Sievietēm ļoti patīk pārsteigumi un dāvanas, tādēļ “Laimas” šokolādes muzejs 8.martā sagādājis īpašu pasākuma programmu visām dāmām un viņu ģimenēm.

Aicinām iepriekš pieteikties īpašajai 2.5 stundu ilgajai Sieviešu dienas programmai, kurā būs iespēja:

-  Izzināt šokolādes radīšanas noslēpumu, piedaloties ekskursijā;

-  Nobaudīt karsto šokolādes dzērienu, kas dos enerģiju visai dienai;

-  Atzīties Mīlestībā kādam uz īpašās šokolādes tāfelītes;

-  Radīt ekskluzīvas šokolādes konfektes radošajā šokolādes darbnīcā;

-  Uzzināt skaistuma noslēpumus bezmaksas The Body Shop organizētās make-up konsultācijās;

-  Ļauties bezmaksas The Body Shop make-up produktu demonstrēšanai greznajā muzeja Baltajā zālē.


Un, protams, ziedi, ziedi – tos saņems ikviena dāma, kas īpašajā dienā ieradīsies “Laimas” šokolādes muzejā – Miera ielā 22.

Piesakies īpašajai programmai 8.martā 11:30, 13:00, 14:30 vai plkst. 16:00, zvanot uz “Laimas” šokolādes muzeju pa tālruni 66 154 777.

Pasākuma ieejas cena: 16.00 EUR (pieaugušais), 14.00 EUR (bērns līdz 18 g.v.)


Dāmas, jūs esat skaistas un brīnišķīgas, jūs esat pelnījušas lielisku atpūtu savā īpašajā dienā!


Dažādu pasākumu svinēšana Baltajā zālē!

"Laimas" šokolādes muzeja Baltajā zālē (Garšu Laboratorijā) ir īpaša aura, jo kādreiz tajā atradās šokolādes fabrikas Laima laboratorija - vieta, kur tapa jauni produkti un tika izstrādātas jaunas konfekšu receptes.

Tagad šajā zālē iespējams rīkot dažādus privātus un korporatīvus pasākumus. Radošs seminārs, izzinoša konference, vērtīgas apmācības vai svarīga pieņemšana - aicinām tos organizēt pie mums - vietā, kur dzīvo īsta šokolāde.

Vairāk informācijas atradīsiet šeit:
http://www.konferencem.lv/lv/laimas_sokolades_muzejs/seminari

Uz tikšanos!

Pirmais bildinājums muzejā!

Sv. Valentīna dienā - "Laimas" šokolādes muzejā tika izteikts pirmais bildinājums, kad kāds vīrietis Mīlestības svētku programmas ietvaros bildināja savu mīļoto ar īpašu "Laimas" šokolādes muzeja darbnīcā veidotu šokolādes konfekšu izlasi ar uzrakstu - Precēsi mani? 

Vairāk informācija šeit - http://www.laima.lv/lv/par-laimu/preses-relizes/valentindiena-laimas-sokolades-muzeja-izteikts-saldakais-bildinajums/

Valentīna dienā piedāvājam Mīlestības programmu!

Laimas šokolādes muzeja vadītāja Dace Reisone-Sondore: “Pagājušajā gadā kā kāzu pieturvietu vairāki desmiti pāri izvēlējās tieši Laimas šokolādes muzeju, tāpēc šogad visu mīlētāju dienā sniedzam neaizmirstamu iespēju iejusties jaunlaulāto lomā. Mīlestības svētkos – Sv. Valentīndienā - mēs piedāvājam iespēju visiem tiem, kas šogad ir izvēlējušies apliecināt savu Mīlestību un plāno salaulāties, veikt nelielu ģenerālmēģinājumu pirms kāzām. Esam sarūpējuši īpašu Mīlestības svētku programmu, aicinot  pārus iepazīt dažādās kāzu svinēšanas tradīcijas un piedalīties mīlētājiem raksturīgos pārbaudījumos. Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt Laimas šokolādes muzeju un rast patiesu un Mīlestības piepildītu svētku sajūtu.”

Ar sīkāku izklāstu varat iepazīties šeit: http://bit.ly/1Efv7tD


Nāc un satiec Valentīndienas Amoru!

Nāc un satiec Valentīndienas Amoru "Laimas" šokolādes muzejā 14.februārī!

Pie mums būs iespēja nostiprināt savas mīlestības saites un skaļi izkliegt vārdu JĀ!!!, apstiprinot savas jūtas!

Programmas ietvaros piedāvāsim iespēju kļūt par šokolādes meistariem un pārsteigt savu otro pusīti ar neaizmirstamo "Laimas" šokolādes garšas buķeti!

Aicinām pieteikties pārus pasākumam uz konkrētiem ekskursiju laikiem:
plkst. 11:30; 13:00 un 14:30, zvanot uz muzeju 66154777.

Tiekamies vissaldākajā vietā Rīgā, 
"Laimas" šokolādes muzejā


5.februārī svinēsim produktam "Selga" vārda dienu!

5.februārī aicinām kopīgi atzīmēt produkta "Selga" vārda dienu "Laimas" šokolādes muzejā!

Svētku sajūtas un "Selgas" gardumi garantēti!

P.s. Visām Selgām 5.februārī muzeja apmeklējums ar 50 % atlaidi!

Uz tikšanos!

Piedalījāmies saldumu izstādē „ISM 2015” Vācijā!

Šogad, starptautiskajā saldumu izstādē „ISM 2015” Ķelnē (Vācija), piedalījās arī "Laimas" šokolādes muzejs. 

Izstādes apmeklētājiem bija lieliska iespēja pašiem iejusties īstu meistaru lomā un pagatavot savas unikālās šokolādes konfektes!

Geocachings muzejā!

Vakardien pie mums muzejā viesojās geocachinga dalībnieki.
Geocachings ir visā pasaulē spēlēta GPS spēle. Šī spēle ietver “dārgumu” paslēpšanu, un to meklēšanu, publicējot koordinātes internetā. 

Lieliska atsauksme no slēpņotājiem: "Vēlreiz liels paldies par iespējumu 29.janvārī slēpņotājiem apmeklēt Laimas muzeju bez maksas!!!"

Muzeja slēpņa uzdevums apskatāms šeit: http://bit.ly/1jCR4xb
Paldies Intai Luksai un viņas komandai par iniciatīvu slēpņa izveidē!

Lielisku dienu,
"Laimas" šokolādes muzejs

Muzejā viesojās Čehijas raidījums "Objektiv"

Priecājamies, ka "Laimas" šokolādes muzejā pirms kāda laika viesojās viens no populārākajiem raidījumiem Čehijā "Objektiv". 


Vēlamies arī Jums parādīt video sižetu par interesantākajiem apskates objektiem Latvijā, kur viens no tiem ir "Laimas" šokolādes muzejs.

http://cestyapamatky.cz/objektiv-ceska-televize

Patīkamu skatīšanos!


Pasākums "Šokolādes Ziemassvētki"

"Laimas" šokolādes muzejs piedāvā pieteikties un apmeklēt piecas izrādes ar īpašu svētku programmu „Šokolādes Ziemassvētki”, kur Ziemassvētku sajūtas radīs kakao smarža, šokolādes garša un Dantes Pecolli uzstāšanās. Dante burvju trikus apguvis kopā ar saviem vecākiem Daci un Enriko Pecolli, bet šoreiz mazos skatītājus mēģinās pārsteigt tikai un vienīgi paša spēkiem. Izrādes laikā muzeja apmeklētājiem tiks uzburta brīnumaina svētku sajūta, un īpaši svētku pārsteigumi priecēs gan mazos, gan lielos skatītājus. Izrādes Laimas šokolādes muzejā notiks 17., 18., 19., 20. un 21.decembrī plkst. 11:00. Pasākumu ieteicams apmeklēt sākot no 3 gadu vecuma, pasākuma ilgums 2,5h. Ieejas kartes cena – bērnam 11 eur, pieaugušajam 19 eur un ģimenes biļete 49 eur. Informācija un biļešu rezervācija  pa tālruni: +371 27868067. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots!

Mīlestība varbūt tik salda!

"Laimas" šokolādes muzejs piedalījās kāzu pakalpojumu izstādē "Mīlestība", kura notika 23.novembrī Lielajā ģildē.

Ikvienam apmeklētājam bija iespēja iepazīties ar "Laimas" šokolādes muzeja piedāvājumu jaunlaulātajiem, kā arī atrodoties pasākumā, sajust īpašo kāzu dienu auru. 

Ja meklējat interesantu un radošu pieturvietu kāzu aktivitātēm - atradīsiet to pie mums!

Jo vairāk mēs Mīlestību dodam, jo vairāk to saņemam. Un tikai daloties Mīlestībā mēs kļūstam bagāti un laimes enerģijas piepildīti. 

Mīlestība ir "Laimas" šokolādes lielākā vērtība, tās neatkārtojamās garšas un smaržas galvenais noslēpums.

Muzeju apmeklējuši vairāk nekā 30 000 apmeklētāju!

Šī gada desmit mēnešos "Laimas" šokolādes muzeju jau apmeklējuši vairāk nekā 30 000 apmeklētāju. Kopš šokolādes muzeja atvēršanas vislielākais apmeklētāju skaits bija šī gada oktobrī, kad muzeju mēneša ietvaros apmeklēja vairāk nekā 4000 apmeklētāju. 80 % no muzeja apmeklētājiem ir vietējie iedzīvotāji, un viena piektā daļa jeb 20 % muzeja apmeklētāju ir tūristi. Kopš muzeja atvēršanas tajā viesojušies viesi no 47 dažādām pasaules valstīm, visbiežāk no Krievijas, Vācijas, Igaunijas, ASV un Francijas. 

Ar plašāku preses relīzes aprakstu varat iepazīties šeit: http://www.laima.lv/lv/jaunumi/laimas-sokolades-muzeju-apmeklejusi-vairak-neka-30-000-apmekletaju/


Latvijas iedzīvotāju patriotisms!

Pirms Latvijas valsts svētkiem "Laimas" šokolādes muzejā valda patriotiska svētku noskaņa. "Laimas" šokolādes muzejs vēsta, ka šogad vairojies Latvijas iedzīvotāju patriotisms. To apliecina šokolādes muzeja apmeklētāju veidotās Laima šokolādes tāfelītes, kur katram apmeklētājam iespējams izveidot šokolādes tāfelīti ar nosaukumu, kas sākas ar vārdiem “Es mīlu…”. Šobrīd muzeja apmeklētāji galvenokārt veido nosaukumu “Es mīlu Latviju!” un “Es mīlu dzimteni”, aizstājot līdzšinējo šokolādes nosaukuma topa līderi “Es mīlu mammu”.

Ar plašāku relīzes aprakstu varat iepazīties šeit: http://www.laima.lv/lv/jaunumi/laima-sokolades-muzeja-ir-iespeja-sajust-latvijas-iedzivotaju-patriotismu/

Receptes unikalitāte ir mīlestība!

Leģenda vēsta, ka pagājušā gadsimta sākumā Laimā strādāja kāds jauns un īpaši talantīgs saldumu meistars, kurš bija ļoti iemīlējies kādā meitenē, bet tā vietā, lai vienkārši bildinātu izredzēto, viņš nolēma to izdarīt oriģināli. 

Kā vissaldāko apliecinājumu savai mīlestībai viņš radīja jaunu konfekti, kuru nosauca par "Serenādi". To viņš dāvināja savai sirds mīļotajai, kura pieņēma šo mīlestības apliecinājumu un tā viņi dzīvoja ilgi un laimīgi...

Leģendām apvītā šokolādes konfekte ir pierādījums faktam, ka mīlestība iet caur vēderu un tikai divatā ir iespējams radīt ko īpašu, unikālu un atmiņā paliekošu!


Dāvana muzejam no Latvijas bankas!

Šokolādes muzejs ir kļuvis par īpašnieku 2 EUR piemiņas monētai - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014. 

Paldies Latvijas bankas delegācijai un viesiem no astoņu valstu naudas muzejiem! 

Valsts svētku darba laiks!

Muzeja darba laiks “Staro Rīga” un Valsts svētku laikā!

14. novembris - 16. novembris 10:00 - 22:00

17. novembris 12:00 - 22:00

18. novembris 12:00 - 21:00

Skaistus un starojošus svētkus,
Jūsu "Laimas" šokolādes muzejs

Karstais šokolādes dzēriens

Lai rudenīgās dienas padarītu krāsainākas, ieplāno "Laimas" šokolādes muzeja apmeklējumu, kura laikā varēsi nobaudīt īstu karsto šokolādes dzērienu. 

Nāc un izbaudi!


Šokolādes maģiskās spējas

Gadsimtiem senas leģendas no dažādām kultūrām vēsta, ka šokolādes lietošana dod spēku, veselību, pārliecību un kaisli. 
Šīs leģendas šokolādei piedēvēja maģiskas spējas un nodrošināja ar spēcīgu simbolisku vērtību.
Šokolādi arī mūsdienās uzskata par mīlestības un kaisles ikonu.

"Laimas" šokolādes muzeja radošā darbnīca ir vieta, kur pārliecināties par šokolādes maģisko īpašību esamību.

Cukura kāzas

Mīlestība un šokolāde cauri laikam!

Kāzu gadadienu nosaukumi jau paši pasaka priekšā, kāda būtu vislabākā dāvana svētkos. 

Tad nu aplūkojot gadadienu godus, atklājām ko interesantu - sestā kāzu gadadiena ir cukura kāzas. 

Sagaidot cukura kāzas, pāra savstarpējā sapratne ir pieaugusi, laulība kļuvusi ciešāka, bet sadzīve saldāka. 

Piemērotākā dāvana cukura kāzās ir tieši šokolāde, tāpēc aicinam cukura kāzas atzīmēt saldajā "Laimas" šokolādes muzejā un radīt pašiem savas šokolādes konfektes.

Izvēlies Laimu – izvēlies Mīlestību!


"Laimas" šokolādes muzeja dāvanu karte

Ja vēlaties iepriecināt savu ģimeni, draugus vai kolēģus ar lielisku dāvanu, tad piedāvājam iegādāties "Laimas" šokolādes muzeja dāvanu karti saldam piedzīvojumam. Dāvanu kartes īpašnieks pusgadu no kartes iegādes brīža varēs apmeklēt muzeju un uzzināt, kā no kakao pupiņām top Laimas šokolādes, kā arī pašam iejusties īsta meistara lomā un izgatavot savas unikālās šokolādes konfektītes. Kartes ir iespējams iegādāties pa apaļām summām, sākot no 10 euro. 

Sīkāka informācija zvanot uz muzeju 66154777. 

Balva "Zelta puteklis 2013"

Lai sekmētu ilgtspējīgu un kvalitatīvu muzeju nozares attīstību Latvijā, Latvijas Muzeju biedrība organizē konkursu un pasniedz balvu „Zelta puteklis”."Laimas" šokolādes muzejs pēc pieciem darbības mēnešiem -  2014.gada 23.maijā balvas "Zelta puteklis 2013" pasniegšanas pasākumā ieguva balvu - GADA DEBIJA.

"Laimas" šokolādes muzejā 10 000 apmeklētājs...

"Laimas" šokolādes muzejs ar lepnumu 25.aprīlī uzņēma savu 10 000. apmeklētāju. Par to kļuva skolēns Markuss, kurš kopā ar ģimeni un draugiem bija atnācis uz muzeju ekskursijā.

Muzejs durvis apmeklētājiem atvēra šogad janvārī un šo četru mēnešu laikā jau paspējis kļūt par iecienītu ekskursiju un pasākumu rīkošanas vietu.

Katru nedēļu muzejs uzņem vairākas skolēnu grupas no dažādiem Latvijas reģioniem, muzeju apmeklē arī individuālie interesenti, ārzemju viesi.Geocachings jeb slēpņošana arī muzejā!

Lieliska ideja brīvdienām draugu vai ģimenes lokā: vai Tu zini, kas ir slēpņošana jeb geocaching? Tā ir visā pasaulē spēlēta GPS spēle. Šī spēle ietver “dārgumu” paslēpšanu, un to meklēšanu, publicējot koordinātes internetā. Tādā veidā citi šīs spēles dalībnieki var meklēt šos “dārgumus”. Arī pie mums muzejā ir izvietots aizraujošs slēpnis! Nāc un atklāj to!

Muzeja slēpņa uzdevums apskatāms šeit: http://www.geocaching.com/geocache/GC4XT71_ko-izvlies-tu-what-do-you-choose

Paldies Intai Luksai un viņas komandai par iniciatīvu slēpņa izveidē!