Saldākās izlaiduma svinības!

Ikviens izlaidums ir kas īpašs – vai tiek absolvēts bērnudārzs, pamatskola, vidusskola, vai augstskola – tā ir spilgtākā mācību gada diena.

Neilgi pirms šī notikuma, aktuāli kļūst jautājumi ne vien tikai par to, ko vilkt, kādu frizūru vai grimmu izvēlēties, bet gan arī - kā šo dienu atzīmēt?

Ko darīt pēc svinīgās ceremonijas, lai savs vai bērna izlaidums paliktu atmiņā kā patiesi labi pavadīta diena?

Neoficiālo izlaiduma daļu droši varat atstāt mūsu pārziņā!

Neaizmirstama ekskursija, video filmēšana, skaisto mirkļu iemūžināšana, atzīšanās mīlestībā uz šokolādes tāfelītes, karstās šokolādes tosts, iespēja kļūt par šokolādes meistaru.

Kā lielisku noslēgumu saldajam piedzīvojumam piedāvājam uzkodu un dzērienu baudīšanu mūsu baltajā un skaistajā zālē – Garšu laboratorijā.

Tagad uz jautājumu, ko darīt izlaidumā, atbildes vairs ilgi nav jāmeklē.

Ir tikai nepieciešams ierastās lietas un paradumus aizstāt ar ko jaunu un nebijušu.

Lūgums savas īpašās dienas un zīmīgos notikumus rezervēt savlaicīgi!

Mob: +371 26593218
E-pasts: sofija.vahramejeva@laima.lv

Muzeja tālr.: +371 66154777
E-pasts: muzejs@laima.lv

Uz tikšanos saldumu pasaulē!