Uzdāvini "Šokolādes skolas" piedzīvojumu!

Sagādā saldu un aizraujošu piedzīvojumu savam bērnam un piesaki viņu "Laimas" šokolādes muzeja organizētajā "Šokolādes skolā", kur pārsteigumi, saldi mirkļi un darbošanās garantēta!

Dalīties Mīlestībā, ko sniedz šokolāde, ir mūsu lielākais prieks, tādēļ "Laimas" šokolādes muzejs jau trešo gadu skolēnu brīvlaikā piedāvā iespēju iegūt šokolādes zināšanas apliecinošu diplomu.

Šis ir vienas dienas piedzīvojums, kas iedvesmos ar neparastiem iespaidiem un jauniem draugiem.

"Šokolādes skolas" programma:

• Ierašanās Miera ielā 22, pirmais zvans
  • Atraktīva iepazīšanās
  • Mazo ekspertu eksperimenti - degustācijas
  • Saldais ceļojums (Interaktīvas izklaides muzejā)
  • Šokolādes darbnīca (konfekšu, acteku dzērienu gatavošana)
  • Otiņu pavēlnieki un kūku māksla
  • Smaržīgā mākslas klase (neparastā zīmēšana)
  • Šoko tests (nenopietni - nopietnais pārbaudījums)
  • Šokolādes skolas absolvēšana (svinīgais noslēgums kopā ar vecākiem)
  • Šokolādes zināšanas apliecinoša diploma saņemšana.

Pieejamie datumi: 17.03.2017

Laiks: 12:00 - 19:00

Izlaiduma sākums 18:00

Dalībnieku vecums 8 - 13.g.v.

Skolas maksa: 35 EUR

Vietu skaits ierobežots

Pieteikšanās: rakstot uz muzejs@laima.lv vai zvanot projektu vadītājai Danai Leitei +371 29101614.

Vecāku atsauksmes:

Adrians pēc šokolādes skolas apmeklējuma mājās ejot:
"Paldies, mammu, par šo dienu!"
Tas laikam izsaka visu un komentārus neprasa.
Šokolādes skola viennozīmīgi būs pasākums, kas viņam paliks atmiņā. (Inese - Adriana mamma)

Prieks par ļoti interesantu un aizraujoši pavadītu dienu kopā ar enerģiskajām muzeja meitenēm, iepazīstot jaunus stāstus un faktus par šokolādi, tās rašanās vēsturi.
Daudz smaidu, jautru smieklu un pozitīvu emociju!
Tas viss redzams šokolādes skolas absolventu acīs un sejās, ar lepnumu saņemot apliecinošu dokumentu par Laimas „Šokolādes skolas” beigšanu!
Paldies visam radošajam kolektīvam par atraktivitāti, enerģiju un izdomu! ( Solvita - Gustava mamma)

Šokolādes skola