Šokolādes, vīna un uzkodu saderība

Jānis Volkinšteins studē vīnzinības Francijā un Austrijā, savukārt Latvijā darbojas kā vīnzinis vīna bārā “Vieta” un kā vīna konsultants veikalā “Vīna Vieta”, pārstāvot un veidojot portfolio importa un izplatīšanas kompānijai “Veto Vīni”. Pēc  saldā šokolādes piedzīvojuma, Jānis viesiem sniegs ieskatu vīna un ēdienu garšu saderībā, vīnogu šķirņu un vīndarīšanas tehnikas īpatnībās un dažādos amata noslēpumos.

Programmas ietvaros varēsiet:

•  Iepazīt un nobaudīt šokolādi, izzināt Laimas vēsturi un attīstības līkločus izklaidējošā ekskursijā

• Kļūt par šokolādes meistaru radošajā darbnīcā un radīt savas unikālās šokolādes konfektes

• Baudīt izsmalcinātus vīnus un to saderību ar lieliskām uzkodām

ProgrammaProgrammas ilgumsIzmaksas vienai personaiInformācija par degustāciju

Ekskursija muzejā, radošā šokolādes darbnīca un

degustācija "Iepazīsti vīnu pasauli..."

35 EUR

Pusdzirkstošais vīns – Favola Prosecco (Itālija), pasniegts ar zandarta šķēlīti un cidoniju-ābolu redukciju

Baltvīns – Lellei Muskotály 2015, pasniegts ar panētu aso piparu, pildītu ar mocarella sieru

Rozā vīns – Lellei Rosé 2015, pasniegts ar panētu vistas gabaliņu, dzērveņu gēlu

Sarkanvīns – Tibor Gál Pinot Noir 2012, pasniegts ar briedinātu liellopa gaļu, karamelizētiem sīpoliem un kazas sieru

degustācija "Dzirkstošie vīni"

35 EUR

1. Favola Prosecco, Itālija

2. Bodegas Pinord Cava, Spānija

3. Pieroth Edition Meisters Cuvee, Vācija

4. Šampanietis, Francija

Cenā iekļauta viena uzkoda un pašcepta maize, Deva – 75 ml/glāze

Ekskursija muzejā, radošā šokolādes darbnīca un

degustācija "Šampanietis un austeres"

67 EUR

Aperitīvs – šampanietis magnum (1,5l) pudelē

Šampanietis Blanc de blancs (no Chardonnay vīnogām) + svaiga austere ar citronu

Šampanietis Andre Clouet "Un jour de 1911" + cepta austere Rokfellera gaumē (ar cieto sieru, grauzdiņiem un trifeļu eļļu)

Katrs šampanietis tiek atvērts īpašā veidā – sabrage tehnikā, ar nokaitētām knaiblēm utt. Deva – 150 ml/glāze, svaigas austeres.

• Programmas valoda - latviešu/angļu/krievu
  • Aktivitāšu ilgums - 3h
  • Minimālais cilvēku skaits - 10
  • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija

Tālr.: +371 29101614
E-pasts: dana.leite@laima.lv

Muzeja tālr.: +371 66154777
E-pasts: muzejs@laima.lv

Vīna un uzkodu piedāvājumu sagatavojis vīna bāra VIETA vīnzinis.

Uz tikšanos saldumu pasaulē!