Šokolādes, vīna un uzkodu saderība

Aicinām izbaudīt īpašu garšu harmoniju, kur šokolāde lieliski mijiedarbojas ar izsmalcinātību. Piedāvājam iespēju izzināt vīna un saldumu saderību, noskaidrot, kas spēj ietekmēt vīna garšu un iepazīt šokolādi ar visām maņām.

Programmas ietvaros varēsiet:

·  Iepazīt un nobaudīt šokolādi, izzināt Laimas vēsturi un attīstības līkločus izklaidējošā ekskursijā (60 min)

·  Kļūt par šokolādes meistaru radošajā darbnīcā un radīt savas unikālās šokolādes konfektes (60 min)

·  Baudīt izsmalcinātus vīnus un to saderību ar lieliskām uzkodām (90min)

Ieskats vīnzinībās degustācija (EUR 35)

Vīna bāra “Vieta” ieskats vīnzinības un garšu savienojumu pasaulē, iepazīstinot ar četru dažādu stilu vīniem. Vīna un ēdiena saderība, servisa niķi un stiķi, kā arī mīti, kas saistās ar vīna kultūru. Degustācijas pamatprincipi, glāžu izvēle, interesanti pudeļu atvēšanas veidi, demonstrācija un būs daudz kas cits atklājams un izzināms vīna degustācijā, ko vada vīna bāra “Vieta” vīna speciālisti. Degustācijā iekļauti 4 dažādi vīni, ūdens, svaigi cepta maize ar sviestu. Par papildus uzkodām iespējams atsevišķi vienoties.

Vīna un šokolādes degustācija (EUR 40)

Vīna bāra “Vieta” un “Laimas” šokolādes eksperimentālā vīna un šokolādes gardumu degustācija, kurā izaicinājuma priekšā stāsies dalībnieki, vērtējot saderības, pētot garšu ietekmes, izzinot degustācijas pamatprincipus, ēdiena un vīna saderības “pamatnoteikumus” atraktīvā veidā, par ko parūpēsies vīna bāra “Vieta” vīna speciālisti. Degustācijā iekļauti 4 dažādi vīni – dzirkstošs, sarkanvīns, stiprināts vīns, desertvīns, šokolādes gardumi, ūdens, svaigi cepta maize ar sviestu. Par papildus uzkodām iespējams atsevišķi vienoties.

Burbuļu un austeru degustācija (EUR 55)

Svētki ikdienā vai brīvdienā ar vīna bāra "Vieta" dzirkstošu vīnu un šampanieša degustāciju, ko papildina katram vīnam glaimojoša austeres uzkoda. Ieskats vīnzinībās, degustācijas pamatprincipos, interesantu pudeļu atvēršanas veidi, demonstrācija un dzirkstošu vīnu un šampanieša atšķirību izzināšana. Degustācijā baudāmie vīni: Itālijas Prosecco, dzirkstošs vīns no Ungārijas, Spānijas Cava, šampanietis. Burbuļu pasaulē ved un degustāciju vada vīna bāra "Vieta" vīna speciālisti. Degustācijā iekļauti 4 dažādi vīni, 4 austeres, ūdens, svaigi cepta maize ar sviestu. Par papildus uzkodām iespējams atsevišķi vienoties.

·  Programmas valoda - latviešu/angļu/krievu

·  Aktivitāšu ilgums – 3.5h

·  Minimālais cilvēku skaits – 10

·  Nepieciešama iepriekšēja rezervācija

Tālr.: +371 27868067
E-pasts: gunita.balcere@laima.lv

Muzeja tālr.: +371 66154777
E-pasts: muzejs@laima.lv

Lūgums zvanīt darba dienās muzeja darba laikā

Vīna un uzkodu piedāvājumu sagatavojis vīna bāra “VIETA” vīnzinis.

Uz tikšanos saldumu pasaulē!