Laima sagaida

Te ir Tavs un „Laimas” saldā stāsta sākums. Saņem ieejas karti ar QR kodu, piereģistrējot to, izveidosi savu profilu „Laimas” šokolādes muzeja mājas lapā – www.laimasokoladesmuzejs.lv vai es.laima.lv. Ieejas karte un izveidotais profils tev noderēs, lai apskatītu muzejā uzņemtās fotogrāfijas un video. Tev ir jautājumi? Šī ir īstā vieta, kur tos uzdot.

Laima cienā

Ja Mīlestība būtu dzēriens – tas būtu „Laimas” šokolādes dzēriens. Kamēr baudi karsto „Laimas” šokolādi, iepazīsti saldumu leģendas tapšanas stāstu.

Tā top Laimas šokolāde

Atklāj šokolādes gatavošanas noslēpumus. Uzzini, kā top „Laimas” šokolāde un citi iecienīti gardumi. Izgatavo pats savu šokolādes tāfelīti ar īpašu Mīlestības vēstījumu, ko varēsi aizvest mājās kā saldu atmiņu par muzeja apmeklējumu*.

Kakao pupas stāsts

Šokolādes sākums ir kakao pupa. Izcila šokolāde top no izcilām kakao pupām. Kāds ir kakao pupas ceļš no koka zara līdz pārtapšanai skaistā Laima šokolādes tāfelītē, uzzini, aplūkojot kakao pupas stāstu.

Laimas pulkstenis

Ak, šis slavenais „Laimas” pulkstenis – Mīlestības, satikšanās prieka un jauna sākuma simbols!

Laima iedvesmo

Izmanto iespēju - kļūsti par zvaigzni, kāp uz „Laima iedvesmo” skatuves. Atzīsties Mīlestībā, aizsūti mīļu sveicienu mammai vai virtuāli sabučo draugus ārzemēs. Uzņemtos foto un video sveicienus varēsi apskatīt savā „Laimas” šokolādes muzeja mājas lapas profilā.

Suvenīri

Lai „Laimas” šokolādes muzejā iegūtās saldās atmiņas saglabātos ilgāk, mēs esam sagatavojuši īpašus suvenīrus, ko aizvest mājās kā saldu atmiņu sev vai ko uzdāvināt saviem mīļajiem.

Laimas saldumu veikals

Kad viss būs piedzīvots, izbaudīts un nogaršots, paildzini labās sajūtas un aizved mājas kādu saldu suvenīru. Tepat ir „Laimas” saldumu veikals – tik salds, ka ne izstāstīt!