Stāsts par mūsu mīlestību pret saldumiem

Ikvienam ir sava mīļākā konfekte. 

Vai tā asociējas ar bērnību, ar pirmo mīlestību, ar vasaras burvību vai ko citu – mēs tajā iemīlamies!

Arī mums, muzeja komandai, katram ir sava mīļākā konfekte vai cits saldums no Laimas plašā sortimenta.

Iepazīsties ar katru no mums un mūsu stāstu, kāpēc tieši šis saldums ir tik īpašs!


"Laimas" šokolādes muzeja vadītāja

Liena Skadiņa

Tālr.: +371 26781535
e-pasts: liena.skadina@orkla.lv

LAIMA TAGAD

Sprakšķoša zemene vai sāļa karamele - grūti izvēlēties no šīm divām LAIMA TAGAD līnijas piena šokolādēm, jo esmu par to, kas savādāks un neierastāks, par uzdrošināšanos un pārsteigumiem, par brīnumiem, kontrastiem un, protams, lielisku šokolādi ar stāstu. 


Projektu vadītāja

Elita Apīne

Tālr.: +371 22319420
e-pasts: elita.apine@laima.lv

RĪTS

Gan rūpīgi pārdomāti gājieni, gan ļaušanās spontānām idejām - dzīvē visam jābūt līdzsvarā, tāpēc man kā nakts putnam mīļākā konfekte ir RĪTS  Ar katru rītu sākas jauna diena, kurā tvert mirkļus, baudīt dzīvi, sasniegt mērķus, tiekties uz pilnību, izvēlēties mīlestību un būt laimīgiem.


Vecākā administratore

Gunita Balcere

Tālr. +371 27868067

E-pasts: gunita.balcere@laima.lv

RUDZUPUĶE

Vasara laukos...rudzu lauki, gaidāms negaiss...eju lasīt rudzupuķes. Tik skaisti tās izskatās vilņojošā rudzu laukā!

Katru reizi, kad rokās paņemu "Rudzupuķi", sajūtu vasaras, negaisa un rudzu lauka smaržu!


Viesu apkalpošanas speciāliste, administratore

Elīna 

SERENĀDE

Zvaigžņotie vēsie vakari, kad vari ietīties pledā, sēdēt ārā pie ugunskura ar kakao krūzi rokās un nesteidzīgi baudīt mirkli kopā ar saviem pašiem mīļākajiem. 


Viesu apkalpošanas speciāliste, administratore

Ilze 

LĀCĪTIS ĶEPAINĪTIS

Ārējā veidolā konservatīva un klasiska, kurai kā pamata vērtības ir daba un ģimene.  Spēcīgi kraukšķīgs kodols ar maigu saturu. Aiz stingrās čaulas nekad nevar zināt, kas iekšpusē paslēpts, tāpēc patiesi izbaudīt var tikai tie, kuri iekožas un bauda šo garšas maģiju. 

Jūs sagaidīs

Stefanija 

VĒTRASPUTNS

Vētrasputns ir īpaša Laimas konfekte, kuras nosaukums atspoguļo manu dabu. Vētrasputns nebaidās no vētras, tas drosmīgi plīvo virs negaisa viļņiem un nirst dziļajos ūdeņos. Tā arī maigās piena pomādes garša, kas slēpjas zem konfektes tumšās šokolādes kārtas, ļauj man atminēties, ka pēc negaisa vienmēr būs spoža saule!


Jūs sagaidīs

Oto 

DIANA

Agrs, nedaudz dūmakains augusta rīts - saules stari spraucas caur zaļajiem ābeļu zariem, tumšajiem upeņu un sārtajiem jāņogu ķekariem. Vasaras pilnbrieds- rosīgākais laiks, kad jāpaspēj izdarīt tik daudz... Tas man ir mīļākais laiks gadā.  Un tieši ar šo laiku man asociējas konfekte "Diana" - ābolu un upeņu marmelādes svaigums, kas ietērpts saldā piena šokolādes mētelītī.


Jūs sagaidīs

Diāna 

VĀVERĪTE

Sevi varu pielīdzināt „Laimas” noturīgajam dārgumam – konfektei „Vāverīte”. Pirmkārt jau tādēļ, ka esmu aktīva, zinātkāra un žiperīga – tādas ir vāverītes! Vēlēšanās būt un paspēt visur un vienmēr. Otrkārt, konfektes „Vāverīte” iesaiņojuma papīrītis ir lazdu lapu zaļumā – krāsā, kura simbolizē personības attīstību, jaunību un izaugsmi. Man nemitīgi gribas apgūt aizvien ko jaunu. Zaļā krāsa vienmēr meklē sadarbību un saskarsmes punktus. Pats svarīgākais – zaļā krāsa iedvesmo! Tāpat kā gardā „Vāverīte”, notiesājot to pārī ar krēmīgu kafiju! Visbeidzot, manējie saka – ārprātīga saldummīle – trāpīts desmitniekā! 

Jūs sagaidīs

Una

MAIGUMS

Gaisīgs zefīrs ar kraukšķīgu šokolādes glazūru - divas dabas, kas ideāli saplūst kopā. Man Maigums saistās ar atpūtas brīdi. Kad ikdienas rutīna un raizes nogurdina, Maiguma vieglums paceļ spārnos, lai turpinātu dienu. 


Jūs sagaidīs

Santa

SARKANĀ MAGONE

Man patīk spilgtas krāsas un pati mīļākā ir spilgti sarkanā. Tā ir krāsa, kurā var lūkoties bezgalīgi un meklēt ideālo toni. Izaicinoša, spilgta un ugunīga, tomēr, par spīti tās spilgtumam, tajā varam atrast arī harmoniju un bezgalīgu mieru.


Jūs sagaidīs

Kristīne

VINNIJS

'Šodiena ir mana vismīļākā diena!' ©Vinnijs Pūks

Vinnijs ir ne tikai bērnības mīļākās konfektes, bet arī kā Lācītis Pūks es gribu Jums atgādināt  par diviem lielākajiem dzīves priekiem – labu ēdienu (šokolādi) un labiem draugiem


Jūs sagaidīs

Gita

ASORTI

Es esmu par dažādību! Par saldo un rūgto, par klasisko un radoši ekstravaganto.

Lai ir jautri un interesanti, sirsnīgi un aizkustinoši, neticami un pārsteidzoši. Katru dienu kas jauns. Katram savs.