Stāsts par mūsu mīlestību pret saldumiem

Ikvienam ir sava mīļākā konfekte. 

Vai tā asociējas ar bērnību, ar pirmo mīlestību, ar vasaras burvību vai ko citu – mēs tajā iemīlamies!

Arī mums, muzeja komandai, katram ir sava mīļākā konfekte vai cits saldums no Laimas plašā sortimenta.

Iepazīsties ar katru no mums un mūsu stāstu, kāpēc tieši šis saldums ir tik īpašs!


"Laimas" šokolādes muzeja vadītāja

Liena Skadiņa

Tālr.: +371 26781535
e-pasts: liena.skadina@orkla.lv

Tumšā šokolāde ar kafijas kraukšķiem

Tumšā šokolāde ar kafijas kraukšķiem ir klasisku garšu apvienojums, kas dod enerģiju. Mīlu bagātīgas garšas šokolādi un mīlu aromātisku kafiju, tādēļ tieši šī ir mana ikdienas kombinācija, kas iedvesmo darīt, radīt un mesties piedzīvojumos.


Projektu vadītāja

Elita Apīne

Tālr.: +371 22319420
e-pasts: elita.apine@laima.lv

RĪTS

Gan rūpīgi pārdomāti gājieni, gan ļaušanās spontānām idejām - dzīvē visam jābūt līdzsvarā, tāpēc man kā nakts putnam mīļākā konfekte ir RĪTS  Ar katru rītu sākas jauna diena, kurā tvert mirkļus, baudīt dzīvi, sasniegt mērķus, tiekties uz pilnību, izvēlēties mīlestību un būt laimīgiem.


Vecākā administratore

Gunita Balcere

Tālr. +371 27868067

E-pasts: gunita.balcere@laima.lv

RUDZUPUĶE

Vasara laukos...rudzu lauki, gaidāms negaiss...eju lasīt rudzupuķes. Tik skaisti tās izskatās vilņojošā rudzu laukā!

Katru reizi, kad rokās paņemu "Rudzupuķi", sajūtu vasaras, negaisa un rudzu lauka smaržu!


Viesu apkalpošanas speciāliste, administratore

Liene 

SELGA

Mans iecienītākais “Laimas” saldums ir konfekte “Selga”! Cepumi “Selga” stāsta mums par bērnību, bet gardā Laimas šokolāde–gadu desmitiem par mīlestību.  Cepumu gabaliņi maigā piena šokolādē.  Klasiska garšu un vērtību saderība kas vienmēr ir bijusi novērtēta–tāda ir konfekte Selga.  Mīlestība un šokolāde ir enerģija visai dzīvei, un salikums kas pat drūmai un pelēkai dienai piešķirs prieka sajūtu! 


Viesu apkalpošanas speciāliste - administratore

Liene

TRIFELE

Viegls rudens lietus uz pilsētas trotuāra, vaļējs logs, krītošo lapu rūgtenā smarža, karsta kafijas tase un trifeles- ikdienas "mazās  laimītes"- veids, kā svinēt dzīvi un rast prieku gan īpašos brīžos, gan ikdienā. Esmu par kvalitāti un klasiskām vērtībām mūsdienu mainīgajā pasaulē.


Jūs sagaidīs

Oto 

DIANA

Agrs, nedaudz dūmakains augusta rīts - saules stari spraucas caur zaļajiem ābeļu zariem, tumšajiem upeņu un sārtajiem jāņogu ķekariem. Vasaras pilnbrieds- rosīgākais laiks, kad jāpaspēj izdarīt tik daudz... Tas man ir mīļākais laiks gadā.  Un tieši ar šo laiku man asociējas konfekte "Diana" - ābolu un upeņu marmelādes svaigums, kas ietērpts saldā piena šokolādes mētelītī.


Jūs sagaidīs

Diāna 

VĀVERĪTE

Sevi varu pielīdzināt „Laimas” noturīgajam dārgumam – konfektei „Vāverīte”. Pirmkārt jau tādēļ, ka esmu aktīva, zinātkāra un žiperīga – tādas ir vāverītes! Vēlēšanās būt un paspēt visur un vienmēr. Otrkārt, konfektes „Vāverīte” iesaiņojuma papīrītis ir lazdu lapu zaļumā – krāsā, kura simbolizē personības attīstību, jaunību un izaugsmi. Man nemitīgi gribas apgūt aizvien ko jaunu. Zaļā krāsa vienmēr meklē sadarbību un saskarsmes punktus. Pats svarīgākais – zaļā krāsa iedvesmo! Tāpat kā gardā „Vāverīte”, notiesājot to pārī ar krēmīgu kafiju! Visbeidzot, manējie saka – ārprātīga saldummīle – trāpīts desmitniekā! 

Jūs sagaidīs

Una

MAIGUMS

Gaisīgs zefīrs ar kraukšķīgu šokolādes glazūru - divas dabas, kas ideāli saplūst kopā. Man Maigums saistās ar atpūtas brīdi. Kad ikdienas rutīna un raizes nogurdina, Maiguma vieglums paceļ spārnos, lai turpinātu dienu. 


Jūs sagaidīs

Kristīne

VINNIJS

'Šodiena ir mana vismīļākā diena!' ©Vinnijs Pūks

Vinnijs ir ne tikai bērnības mīļākās konfektes, bet arī kā Lācītis Pūks es gribu Jums atgādināt  par diviem lielākajiem dzīves priekiem – labu ēdienu (šokolādi) un labiem draugiem


Jūs sagaidīs

Gita

ASORTI

Es esmu par dažādību! Par saldo un rūgto, par klasisko un radoši ekstravaganto.

Lai ir jautri un interesanti, sirsnīgi un aizkustinoši, neticami un pārsteidzoši. Katru dienu kas jauns. Katram savs.


Jūs sagaidīs

Krista

SALDĀ RULETE

Nedaudz nopietnā un nedaudz nenopietnā, saldā un dzīvespriecīgā, tas viss vienā virpulī, kā saldās ruletes garša, kas atgādina bērnības nedarbus. Tāda cenšos būt arī tagad, nedaudz bērnišķīga, nedaudz nešpetna un reizē neapšaubāmi nopietna - nedaudz no visa, lai ikdiena nešķistu vienmuļa, taču visam pāri plūst mana enerģija, ko smeļos no pozitīvā visapkārt. Bet, ja nu pa tiešām būšu izkāpusi no gultas ar kreiso kāju, tad nekad nenošaus garām ar kādu saldumiņu.
Saldā rulete man vienmēr atgādina, ka dažkārt ir atkal jābūt mazam, lai darītu lielas lietas.Jūs sagaidīs

Veronika

RŪGTĀ ŠOKOLĀDE

Nolauz un baudi mirkli -  miera un laimes. 

Šokolāde, kas dāvā dabīgu laimes sajūtu, tāpat arī es vēlos, lai ikviens muzeja viesis sajūt daļiņu no laimes.