Stāsts par mūsu mīlestību pret saldumiem

Ikvienam ir sava mīļākā konfekte. 

Vai tā asociējas ar bērnību, ar pirmo mīlestību, ar vasaras burvību vai ko citu – mēs tajā iemīlamies!

Arī mums, muzeja komandai, katram ir sava mīļākā konfekte vai cits saldums no Laimas plašā sortimenta.

Iepazīsties ar katru no mums un mūsu stāstu, kāpēc tieši šis saldums ir tik īpašs!


"Laimas" šokolādes muzeja vadītāja

Liena Skadiņa

Tālr.: +371 26781535
e-pasts: liena.skadina@orkla.lv

LAIMA TAGAD

Sprakšķoša zemene vai sāļa karamele - grūti izvēlēties no šīm divām LAIMA TAGAD līnijas piena šokolādēm, jo esmu par to, kas savādāks un neierastāks, par uzdrošināšanos un pārsteigumiem, par brīnumiem, kontrastiem un, protams, lielisku šokolādi ar stāstu. 

Projektu vadītāja

Sofija Vahramejeva

Tālr.: +371 26593218
e-pasts: sofija.vahramejeva@laima.lv

TRIFELE

Īstas personības stāsts! Stila ikona! Kā Parīzes augstākās klases parfīms, ko raksturo pirmklasīga izsmalcinātība un nepiespiesta greznība. Tā savij patīkami rūgto kakao noti ar saldās piena šokolādes eleganto valdzinājumu, sniedzot nepieradinātu eiforiju un ilgnoturīgu garšas baudījumu nevainojama stila cienītājiem.

Projektu vadītāja

Elita Apīne

Tālr.: +371 22319420
e-pasts: elita.apine@laima.lv

RĪTS

Gan rūpīgi pārdomāti gājieni, gan ļaušanās spontānām idejām - dzīvē visam jābūt līdzsvarā, tāpēc man kā nakts putnam mīļākā konfekte ir RĪTS  Ar katru rītu sākas jauna diena, kurā tvert mirkļus, baudīt dzīvi, sasniegt mērķus, tiekties uz pilnību, izvēlēties mīlestību un būt laimīgiem.


Vecākā administratore

Gunita Balcere

Tālr. +371 29400224

E-pasts: gunita.balcere@laima.lv

RUDZUPUĶE

Vasara laukos...rudzu lauki, gaidāms negaiss...eju lasīt rudzupuķes. Tik skaisti tās izskatās vilņojošā rudzu laukā!

Katru reizi, kad rokās paņemu "Rudzupuķi", sajūtu vasaras, negaisa un rudzu lauka smaržu!


Viesu apkalpošanas speciāliste, administratore

Elīna Plūma

SERENĀDE

Zvaigžņotie vēsie vakari, kad vari ietīties pledā, sēdēt ārā pie ugunskura ar kakao krūzi rokās un nesteidzīgi baudīt mirkli kopā ar saviem pašiem mīļākajiem. 


Jūs sagaidīs

Daniils Ševčenko

VĒSMA

Agrs rīts, jūra, atspirdzinošā brīze, silti saules stari un salda piedzīvojumu priekšnojauta. Protams, dzīvei ir neliela skābuma garša, tāpēc pieliksim citrona šķēlīti. Vēsma ir brīnišķīgs apraksts tam, ko es gribu saņemt no šīs dzīves.


Jūs sagaidīs

Agnese Karlsone

SALDĀ RULETE 

Es mīlu kontrastus, jo ticu, ka tur atklājas dzīves patiesums. Droši vien tāpēc esmu iecienījusi konfektes "Saldā rulete", kur vienā konfektē apvienots kraukšķīgs cepums un mīksta marmelāde, veidojot gardumu, kas bērnībā tik cītīgi tika gaidīts svētku reizēs.

Jūs sagaidīs

Klaudija Bērziņa

SELGA

Tāpat kā Selga, es vienmēr rodu kopīgu valodu ar visiem un sadraudzējos pat ar skeptiskākajiem konfekšu baudītājiem. Ne velti Selga ir viena no Laimas populārākajām konfektēm Latvijā – tā rod kopīgu valodu ar visiem, kas to spēj novērtēt. Patiesībā tā nav tikai konfekte - tas ir tradicionāls, bet inovatīvs šokolādes un tradīcijām bagāto Selgas cepumu savienojums, kuru ar laiku iemīl katrs. Tāpat kā mani!

Jūs sagaidīs

Emīlija Rozēna

ROKENROLS

Mūzika un jautrība dzīvē nekad nevar būt par daudz. Tieši rokenrols dod šo īpašo sajūtu un vēlmi uz lietām skatīties pozitīvi un redzēt visu gaišākās krāsās! :)