Stāsts par mūsu mīlestību pret saldumiem

Ikvienam ir sava mīļākā konfekte. 

Vai tā asociējas ar bērnību, ar pirmo mīlestību, ar vasaras burvību vai ko citu – mēs tajā iemīlamies!

Arī mums, muzeja komandai, katram ir sava mīļākā konfekte vai cits saldums no Laimas plašā sortimenta.

Iepazīsties ar katru no mums un mūsu stāstu, kāpēc tieši šis saldums ir tik īpašs!


"Laimas" šokolādes muzeja vadītāja

Liena Skadiņa

Tālr.: +371 26781535
e-pasts: liena.skadina@orkla.lv

LAIMA TAGAD

Sprakšķoša zemene vai sāļa karamele - grūti izvēlēties no šīm divām LAIMA TAGAD līnijas piena šokolādēm, jo esmu par to, kas savādāks un neierastāks, par uzdrošināšanos un pārsteigumiem, par brīnumiem, kontrastiem un, protams, lielisku šokolādi ar stāstu. 


Projektu vadītāja

Sofija Vahramejeva

Tālr.: +371 26593218
e-pasts: sofija.vahramejeva@laima.lv

TRIFELE

Īstas personības stāsts! Stila ikona! Kā Parīzes augstākās klases parfīms, ko raksturo pirmklasīga izsmalcinātība un nepiespiesta greznība. Tā savij patīkami rūgto kakao noti ar saldās piena šokolādes eleganto valdzinājumu, sniedzot nepieradinātu eiforiju un ilgnoturīgu garšas baudījumu nevainojama stila cienītājiem.

Projektu vadītāja

Elita Apīne

Tālr.: +371 22319420
e-pasts: elita.apine@laima.lv

RĪTS

Gan rūpīgi pārdomāti gājieni, gan ļaušanās spontānām idejām - dzīvē visam jābūt līdzsvarā, tāpēc man kā nakts putnam mīļākā konfekte ir RĪTS  Ar katru rītu sākas jauna diena, kurā tvert mirkļus, baudīt dzīvi, sasniegt mērķus, tiekties uz pilnību, izvēlēties mīlestību un būt laimīgiem.


Vecākā administratore

Gunita Balcere

Tālr. +371 29400224

E-pasts: gunita.balcere@laima.lv

RUDZUPUĶE

Vasara laukos...rudzu lauki, gaidāms negaiss...eju lasīt rudzupuķes. Tik skaisti tās izskatās vilņojošā rudzu laukā!

Katru reizi, kad rokās paņemu "Rudzupuķi", sajūtu vasaras, negaisa un rudzu lauka smaržu!


Viesu apkalpošanas speciāliste, administratore

Elīna Plūma

SERENĀDE

Zvaigžņotie vēsie vakari, kad vari ietīties pledā, sēdēt ārā pie ugunskura ar kakao krūzi rokās un nesteidzīgi baudīt mirkli kopā ar saviem pašiem mīļākajiem. 


Viesu apkalpošanas speciāliste, administratore

Ilze Ramola

LĀCĪTIS ĶEPAINĪTIS

Ārējā veidolā konservatīva un klasiska, kurai kā pamata vērtības ir daba un ģimene.  Spēcīgi kraukšķīgs kodols ar maigu saturu. Aiz stingrās čaulas nekad nevar zināt, kas iekšpusē paslēpts, tāpēc patiesi izbaudīt var tikai tie, kuri iekožas un bauda šo garšas maģiju. 

Jūs sagaidīs

Agnese Karlsone

SALDĀ RULETE 

Es mīlu kontrastus, jo ticu, ka tur atklājas dzīves patiesums. Droši vien tāpēc esmu iecienījusi konfektes "Saldā rulete", kur vienā konfektē apvienots kraukšķīgs cepums un mīksta marmelāde, veidojot gardumu, kas bērnībā tik cītīgi tika gaidīts svētku reizēs.

Jūs sagaidīs

Klaudija Bērziņa

SELGA

Tāpat kā Selga, es vienmēr rodu kopīgu valodu ar visiem un sadraudzējos pat ar skeptiskākajiem konfekšu baudītājiem. Ne velti Selga ir viena no Laimas populārākajām konfektēm Latvijā – tā rod kopīgu valodu ar visiem, kas to spēj novērtēt. Patiesībā tā nav tikai konfekte - tas ir tradicionāls, bet inovatīvs šokolādes un tradīcijām bagāto Selgas cepumu savienojums, kuru ar laiku iemīl katrs. Tāpat kā mani!

Jūs sagaidīs

Emīlija Rozēna

ROKENROLS

Mūzika un jautrība dzīvē nekad nevar būt par daudz. Tieši rokenrols dod šo īpašo sajūtu un vēlmi uz lietām skatīties pozitīvi un redzēt visu gaišākās krāsās! :)


Jūs sagaidīs

Stefanija Šabuņeviča

VĒTRASPUTNS

Vētrasputns ir īpaša Laimas konfekte, kuras nosaukums atspoguļo manu dabu. Vētrasputns nebaidās no vētras, tas drosmīgi plīvo virs negaisa viļņiem un nirst dziļajos ūdeņos. Tā arī maigās piena pomādes garša, kas slēpjas zem konfektes tumšās šokolādes kārtas, ļauj man atminēties, ka pēc negaisa vienmēr būs spoža saule!


Jūs sagaidīs

Oto Jānis Kregzde

DIANA

Agrs, nedaudz dūmakains augusta rīts - saules stari spraucas caur zaļajiem ābeļu zariem, tumšajiem upeņu un sārtajiem jāņogu ķekariem. Vasaras pilnbrieds- rosīgākais laiks, kad jāpaspēj izdarīt tik daudz... Tas man ir mīļākais laiks gadā.  Un tieši ar šo laiku man asociējas konfekte "Diana" - ābolu un upeņu marmelādes svaigums, kas ietērpts saldā piena šokolādes mētelītī.