Dāvanu karte

Iespējams, viena no saldākajām dāvanām pasaulē - šokolādes piedzīvojums! Dāvanu kartes īpašnieks pusgadu no kartes iegādes brīža varēs apmeklēt muzeju un uzzināt, kā no kakao pupiņām top Laimas šokolāde, kā arī pats iejusties īsta meistara lomā un izgatavot savas unikālās šokolādes konfektes. Dāvanu kartes cena - sākot no 10 eiro. 

Sīkāka informācija zvanot uz muzeju pa tālruni 66154777. 


Papīra lellītes

Rotaļāšanās ar papīra lellēm bērnam attīsta ne tikai radošās spējas, krāsu izjūtu un pirkstu sīko muskulatūru, bet arī veicina visas ģimenes kopā būšanu, veidojot savas leļļu kolekcijas.

Komplektā ietilpst lellīte, tērpi ar “Laimas” konfekšu rakstiem un tērpi, kuru bērns var izkrāsot un izgriezt, radot sev unikālu, paša darinātu rotaļlietu.

Vēlam saldu darbošanās prieku!

Ziepes ar šokolādes smaržu

Kad rokas pēc šokolādes ēšanas kļuvušas saldi lipīgas, tās jānomazgā... ar šokolādes ziepēm!

"Laimas" pulksteņa magnēts

Leģendām apvītais Laimas pulkstenis cauri gadsimtiem pie sevis pulcējis smaidošus, satrauktus un mīlestības pilnus ļaudis. Izrotā savu virtuvi ar jaunu aksesuāru un ļaujies sirsnīgām sarunām “pie Laimas pulksteņa”.


Magnētiņi

Lielisks aksesuārs stilīgai virtuvei un jauks uzmanības apliecinājums, kurš sagādās ne vienu vien jauku brīdi. Joki un patiesības par šokolādi, vēsturisko konfekšu iepakojumu dizaini un saldumi...

Cepumi un šokolādes gabaliņi izskatās tik īsti - uzmani, lai tie vienmēr paliek pie ledusskapja, jo no mazu saldummīļu rokām gardie magnētiņi drīz vien var tikt arī uz kārā zoba!

Vēsturiskie magnēti

Daļiņa no šokolādes vēstures Latvijā atspoguļojas magnētos, uz kuriem attēloti 20. un 30. gadu reklāmu plakāti. Lieliska dāvana kā atgādinājums par paliekošajām vērtībām- patiks gan vēsturniekiem, gan saldummīļiem.


Dāvanu komplekts “Šokolādes SPA”

Gada laikā, kad šokolādi kārojas vairāk nekā jebkad, uzdāvini iespēju gluži vai ietīties šokolādes smaržā no galvas līdz kājām! Izcila dāvana saldām dāmītēm!


Kosmētika ar šokolādes aromātu

Iespējams, vislielākie kārumnieki šad un tad sapņo paši pārvērsties par šokolādi. Maģija dzīvē katram jāatrod pašam, taču mēs piedāvājam lielisku vannas kosmētiku ar kārdinošu šokolādes aromātu. 


USB atmiņas karte

Trīs šokolādes gabaliņi glabās tev vissvarīgāko informāciju! USB atmiņas karte 8GB „Laimas” šokolādes formā izskatās tik īsta, ka dažreiz pat jāuzmanās, lai kāds to neiekāro apēst...


Šokolādīgā krūze

Tumša, šokolādīgi brūna un tik kārdinoša...

Šokolādīgās krūzes, kas paredzētas nesteidzīgiem brīžiem un papildinātas ar īpašiem gravējumiem pieejamas tikai "Laimas" šokolādes muzejā.


Zīmulis un uzlīmes

Košs zīmulis, kurš palīdzēs uzlikt uz papīra visneparastākās idejas - jo arī pats zīmulis nav no parastajiem. Tas kustās, lokās, un to var pat sasiet mezglā!

Kad zīmējums gandrīz pabeigts, papildini to ar kādu no unikālajām, ar roku zīmētajām uzlīmēm - cepumiņš, zefīriņš, karamele... Lai saldi!

Īslaicīgie tetovējumi

Viens no festivālu sezonas iecienītākajiem aksesuāriem – īslaicīgie tetovējumi, starp kuriem katrs atradīs savai ādai piemērotāko rotājumu: garšīgi citāti par šokolādi, Laimas saldumu iepakojumu motīvi, un pat leģendārais Laimas pulkstenis. 


Telefonu vāciņi

Paņem savu mīļāko saldumu līdzi, lai kurp tu dotos- sagādā savam telefonam jaunu, patiesi saldu ietērpu vai uzdāvini to kādam kārumniekam!

Aproces

Viens no mīlētākajiem “Laimas” šokolādes muzeja suvenīriem. Krāsu izvēle iepriecinās ikkatru!

Atslēgu piekariņš - šokolādes gabaliņš

Paņem līdzi gabaliņu šokolādes, lai kur tu dotos!

"Selga" cepuma piekariņš

Tik pazīstamo bērnības garšu tagad var paņemt līdzi kabatā, vai piekārt pie somas. Zeltainais “Selga” cepuma piekariņš būs perfekts aksesuārs tavai ikdienai.

Šokolādes atslēgu piekariņš

Šokolādes piekariņš būs lielisks papildinājums tavām atslēgām. Salds un oriģināls aksesuārs šokolādes mīļiem. Paņem līdzi savu gabaliņu šokolādes...

Mākslinieces  Ingūnas Lindes roku darbs.


Auskari

Individuāla dizaina auskari, kas attēlo Laimas konfekšu iepakojmu dažādību.

Vēsmas spirgtums, Serenādes elegance, Trifeles krāsu harmonija, Mon Ami punktainais dzīvesprieks...un vēl un vēl....! Izvēlies savējo!


Šokolādes rotas-kulons

Unikālas rotas, kas neatstās nevienu vienaldzīgu. Tā ir īpaša šokolādes rotu līnija, kas ir  mākslinieces Ingūnas Lindes roku darbs. No rotām pieejami- šokolādes kuloni, gredzeni un auskari. 

Auduma soma

Auduma soma ir pirmais solis uz videi draudzīgāku ikdienu. Tās ir ērtas, praktiskas un modernas. Šis būs lielisks aksesuārs ikdienas dzīvei īstiem šokolādes mīļiem. 

Atmiņas spēle

Izklaide un atmiņas treniņš visai ģimenei - jaunā "Laimas" atmiņas spēle ar garšīgiem attēliem. 

Mazās lellītes

Īpašas, skaistas un rotaļīgas. Tādas ir Laimas klasisko konfekšu lelles, ko radījusi māksliniece Ieva Dāboliņa.

Drako puzle

Meklē un savieno pareizos kauliņus, lai izveidotu Drako augļu dārzu!  
Krāsaina un koša Drako puzle A4 lielumā.


Sieviešu T-krekls ar apdruku

Protams, ikviens ir pietiekami stiprs, lai atteiktos no šokolādes, taču – vai vajag? Asprātīgs krekls palīdzēs tev sludināt šo domu, lai kurp tu dotos. 


Bērnu T-krekls ar apdruku

Salds un mīlīgs sabiedrotais – lācītis – tavam saldumiņam!


Krūzīte "Serenāde"

Mīļa krūzīte vēl siltākiem tējas vakariem.

Dāvanu komplekts “Serenāde” mammai un bērnam

Iepriecini savus saldumiņus! Salds dāvanu komplekts mammai un bērnam – saskaņoti krekliņi un krūzītes ar mākslinieces Ievas Ekmanes ilustrāciju - vēl saldākām tējas pauzēm!
Tā kā krekliņu izmēri ir atšķirīgi, aicinām dāvanu komplektus pasūtīt iepriekš, sazinoties ar muzeja administrāciju: 66154777.


Pastkartes

Gleznotājas Ievas Ekmanes radītās pastkartītes kalpos kā sirsnīgs sveiciens un salds atgādinājums, ka dzīvot vajag skaisti.


Jostas soma “Serenāde”

Leģenda vēsta, ka “Serenādes” recepte radīta kā salda atzīšanās mīlestībā, un tā turpina priecēt saldummīļus vēl šobaltdien. Tagad “Serenāde” rotā arī ērtu jostas somu, kurā paņemt līdzi visu nepieciešamo saldiem piedzīvojumiem, kā arī, protams, kādu konfekti iedvesmai un enerģijai!


Jostas soma “Šokolāde”

Īstenam kārumniekam allaž līdzi ir ne vien šokolādes gabaliņš vai tāfelīte… bet gan vesela soma ar šokolādi!


Jostas soma “Trifeles”

Košā jostas soma ir tikpat drosmīga un pārliecinoša izvēle kā izsmalcinātā trifele rūgtajā kakao glazūrā – vienaldzīgo nav!


Jostas soma “Zefīrs”

Gaisīgais gardums somas apdrukā padarīs vieglu jebkuru nesamo, kas ievietots šajā jostas somā! Skaistām, ērtām un vieglām dienas gaitām.