Ekskursija ar gidu

Izzini šokolādes noslēpumus un Laimas vēsturi zinoša un atraktīva gida vadībā!

Dodies izzinošā ceļojumā un noskaidro, kā senie acteki izmantoja kakao pupiņas, kā mūsdienās tiek audzēti kakao koki un kā kakao pārtop šokolādē. Izseko kakao pupiņu ceļam no kakao koka līdz veikala plauktam un uzzini, kā aizsākās saldumu rūpniecība Latvijā. Iepazīsti vēsturiskos saldumu iepakojumus un izpēti, kuri no tiem laika gaitā mainījušies vismazāk. Apskati unikālas šokolādes skulptūras, sajūties kā pirmajā randiņā pie “Laimas” pulksteņa un iemūžini savu saldo piedzīvojumu jautros foto un video! 

Lai gūtu pilvērtīgu šokolādes pieredzi, atklāj sevī šokolādes meistaru mūsu radošajā šokolādes darbnīcā! Šeit ikviens varēs gan nobaudīt trīs veidu šokolādi, gan vairāk kā desmit dažādas šokolādes sastāvdaļas. Katrs darbnīcas apmeklētājs pagatavos savas unikālās konfektes, kuras, iesaiņotas īpašā kārbiņā, pēc tam varēs paņemt līdzi.

Ekskursija ar gidu un radošā darbnīca ir aptuveni divas stundas ilga programma. Programma tiek organizēta grupās, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pieejamie laiki atrodami šeit.